Hotel Manaca
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Μπαρ/ Lounge | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Hotel Manaca Σακραμέντο έχει 31 δωμάτια με θέα στον δρόμο.
Queijo Senzala απέχει περίπου 1 χλμ. από το ξενοδοχείο και Cachoeira Azulim απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό. Barretos απέχει 140 χλμ. Museu Corina Novelino βρίσκεται μόνο 1,1 χλμ. από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια διαθέτουν τραπεζαρία καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Είναι εξοπλισμένα με γραφείο εργασίας, καθώς και με μίνι μπαρ-ψυγείο. Τα απαραίτητα για το μπάνιο περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το Manaca σερβίρει εξαιρετικό πρωινό καθημερινά. Απολαύστε πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας στο εστιατόριο αλακάρτ Tatu Canastra.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cachoeira Azulim1,4 χλμ.
- Cachoeira do Cesar3,4 χλμ.
- Πλατεία Getulio Vargas1,6 χλμ.
- Queijo Senzala1,5 χλμ.
- Coralia Venites Maluf History Museum1,4 χλμ.
- Museu Corina Novelino1,4 χλμ.
- Εκκλησία του Σακραμέντο1,6 χλμ.
- Πλατεία Professor Jose Natalio1,2 χλμ.
- Πλατεία Jose Afonso Sobrinho1,8 χλμ.
- Gruta dos Palhares1,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ουμπεράμπα Αεροδρόμιο78 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Εστιατόριο
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo Hotel Manaca;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo Hotel Manaca μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ στο άνετο Hotel Manaca;
Το άνετο Hotel Manaca παρέχει ιδιωτική στάθμευση. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Hotel Manaca;
Οι τιμές στο τo Hotel Manaca ξεκινούν από 36$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει στο άνετο Hotel Manaca;
Το άνετο Hotel Manaca δέχεται:- Visa
- MasterCard
- American Express
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενοδοχείο;
Σε ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Superior δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο και Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.